Polub nas na facebooku!

O nas

Jesteśmy firmą z Sopotu będącą do dyspozycji na każdego rodzaju imprezie w każdym mieście w Polsce. Oferujemy przejażdżki po Sopocie i okolicy. Posiadamy 16 riksz. To najlepszy sposób poruszania się po kurorcie – szybki, ekologiczny i przyjemny! Możesz znaleźć nas przy ścieżkach rowerowych w pasie nadmorskim m.in. obok wejść na Molo i przy Barze Przystań. Można również zamówić rikszę telefonicznie.

Pamiętaj, jeździmy również w nocy więc bezpiecznie wrócisz rikszą z klubu! Zadzwoń, a bezpłatnie dojedziemy we wskazane miejsce. To doskonały sposób na szybkie przemieszczanie się po mieście i zwiedzanie jego atrakcji!

Obsługujemy również imprezy okolicznościowe: parady, festyny, śluby, wesela, kongresy, itp.

Z nami zwiedzisz miasto, dowiesz się o największych atrakcjach, odwiedzisz wszystkie kluby w okolicy! A nawet przejedziesz trasą nadmorską z mola w Sopocie na molo w Gdańsku Brzeźnie.

Visa - Kino Letnie Sopot

Nasz obecny partner startegiczny

Gdzie nas znajdziesz?

Najczęściej zabieramy naszych klientów do:

Bar Przystań
Zatoka Sztuki
Brzeźno
Jelitkowo
Gdańsk

Reklama

Udostępniamy miejsce reklamowe na naszych rikszach. Jest to 26 plansz o wymiarach 64 x 40 cm umiejscowionych po bokach rikszy. To doskonała promocja dla firmy, która zyskuje mobilną reklamę na nietypowym pojeździe. Reklama jest świetnie widoczna zarówno podczas postoju riksz (zazwyczaj stoi kilka pojazdów obok siebie) jak i podczas jazdy. Riksza przyciąga wzrok, jest atrakcją turystyczną odwiedzanego przez ponad milion turystów kurortu. Oferujemy również inne możliwości reklamy.

Nasza oferta

Transport

Zawieziemy Cię tam gdzie potrzebujesz w obrębie Sopotu i okolic.

Obsługa imprez

Przewieziemy Cię w formie atrakcji weselnej, przy okazji wydarzeń kulturalnych oraz różnego rodzaju happeningów

Reklama

Chciałbyś zostać przez nas wypromowany? Mamy miejsce na Twoją reklamę!

Obsłużonych imprez
Lat działalności

Polecane przez nas noclegi:

Liczba osób, które nas odwiedziły od 28.07.2018r:
1400